Epson | 3 in 1 printer | EcoTank M2170 | Inkjet | Mono | All-in-one | A4 | Wi-Fi | White
- TootjadEpson
- Mudel: C11CH43402
- Saadavus: 5
-
285€
Epson | 3 in 1 printer | EcoTank M2170 | Inkjet | Mono | All-in-one | A4 | Wi-Fi | White
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | No |
| Funktsioonid | Print, Scan, Copy |
| Gross depth (mm) | 442 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross weight | 6.8 kg |
| Gross width (mm) | 410 mm |
| Kopeerimine | Mono |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 2400 DPI |
| Net weight | 6.4 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 26 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| PET | 23.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Printimine | Mono |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 20 ipm |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Black |
| Producer | Epson |
| Producer product family | 3 in 1 printer |
| Producer product name | EcoTank M2170 |
| Skaneerimine | Mono |
| Standardne väljundvõimsus | 100 lehti |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Toote tüüp | All-in-one |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.0670514 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: epson 3 in 1 printer ecotank m2170 inkjet mono all-in-one a4 wi-fi white, c11ch43402, epson, multifunktsionaalsed printerid










































